Bu-Fu

 
bufu profil bufu shop

Mp3

www facebook youtube bandzone eshop Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bio

Kapela Bu-Fu míchá svůj koktejl ostrého rapu, hutné, průrazné kytary a šlapající rytmiky už od roku 2006. Svůj koktejl, který pojmenovali UNDERPUB HIP-CORE, se ovšem nebojí zapojit žádný z ostatních hudebních stylů. Kromě tvrdých rifů najdete v jejich tvorbě i hravé a melodické pasáže. První dlouhohrající CD s názvem UNDERPUB HIP-CORE vydává vlastním nákladem v prosinci 2008. Na svém kontě mají BU-FU kromě toho ještě 3 demo projekty (2006, 2007, 2010). Období 2013/ 2014 představuje pro kapelu velký zlom a krok kupředu, protože kapela dostává šanci nahrát desku ve známém studiu Biotech pod taktovkou jednoho z nejznámějších producentů v ČR Ecsona Waldese a dostávají angažmá pod agenturou Alfedus music. V lednu 2014 vydávají své první oficiální dlouhohrající album BUY AS FUCK YOU!

Sestava

Jarek (zpěv, rap, scream), Chmelda (kytara, zpěv), RoHy (basa, zpěv), Viklef (Bicí)

Facebook

Booking

+420 606 052 666 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | PR balíček

Galerie

Video