RAEGO

 
profil

Mp3

www facebook youtube bandzone eshop Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bio

Na podzim 2011 se Raego vepsal do paměti mnoha lidí svým singlem "Ty a já". Klip má aktuálně přes 12.000.000 zhlédnutí a celkově je Raego 4. nejúspěšnějším českým interpretem na YouTube. Do povědomí se dostal nejen svou hudbou, ale také ztřeštěnými videi a diskuzemi na facebooku. Se svým heslem "Věř, běž a dokážeš“ dodal odvahy mnoha mladým lidem, kteří si také chtějí splnit své velké sny. Právě on je tím důkazem, že pokud něco opravdu chceme, toužíme po tom a jsme odhodláni své sny bránit a jít si za nimi, tak teprve pak máme opravdu možnost je proměnit ve skutečnost. Sám s hudbou začínal jako kluk, ve kterého nikdo nevěřil, kluk z Kladna, který nebudil dojem začínající star. Kluk, který neměl finanční zázemí pro realizaci svých ambicí a ani kluk, kterému by davy holek padaly k nohám. Přesto se dokázal své nelehké situaci postavit čelem a jít si zatím, o čem do té doby jen snil. Jako moderátor se od kladenských klubů dostal až do televize, rádia a v neposlední řadě také filmu. Jeho písně zároveň zrcadlí jeho vlastní vzpomínky a osobní prožitky, které následně vkládá do textů.

Reago se chystá v roce 2016 vydat knihu s názvem "Věř, běž a dokážeš" a připravuje velké koncertní turné se svojí živou kapelou.

Facebook

Booking

+420 606 052 666 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

raego.cz

Galerie


Video


Další videoklipy

Jediný co mám

 

Dokonalá
Milionári Nahoru
Labyrint