logo big
 
 
 
 

 NOVINKY

fb yt twitter mail


 
 
 
 

O nás

Alfedus music představuje full servis agenturu v oblasti hudebního průmyslu.
Nabízíme zastupování kapel, booking, management, PR, vydávání hudebních nosičů a jejich distribuci. Dále nabízíme natáčení videoklipů i rádiových a televizních spotů.
Zabýváme se také pořádáním koncertů, festivalů (NewCastles, Alfedus music stage na Masters of Rock) a akcí na klíč.
Našim interpretům radíme, jak se nejlépe orientovat v otázkách práva a legislativy, institucích jako OSA nebo Integram a celkově pomáháme vytvářet tvář kapely.

Zastupování kapel

Jste začínající nebo již zaběhlá kapela? Nemáte čas ztrácet čas? Nabízíme pomoc s managementem, bookingem koncertů, vydáváním alb, výrobou a prodejem merchandise, PR a mediální podporou. Naše práce je pomáhat a dostávat kreativní vize kapel mezi širší veřejnost. Fungující propojení kapely, agentury a fanoušků je základním prvkem show businessu a fanoušci by se měli cítit skutečně spojení s tím, co kapela či agentura produkuje.

Poptat

PR a média

Naše agentura spolupracuje se zásadními ale i menšími médii v oblasti hudby. Nabízíme kompletní PR servis, tvorbu a rezesílání tiskových zpráv, reporting, zajišťování rozhovorů, spotových kampaní a celkové PR na klíč k individuálním projektům. Váš singl či videoklip umístíme do rádií a televizí, vaše alba na recenze. Jsme schopni vytvořit fotoreportáž z koncertu, či jiné akce a taktéž zajistit výrobu promo fotografií s víceúčelovým využitím. Vlastníme fotoateliér včetně klíčovací plochy.

Poptat

Tvorba videoklipů

Jsme schopni natočit pro vás videoklip dle vašich představ, zajistit profesionální štáb, techniku, prostory pro natáčení, herce, rekvizity a další potřebné náležitosti včetně návrhu scénáře. Po natočení videoklipu zajistíme potřebné PR, díky kterému se videoklip dostane k očím stávajících, či potencionálních fanoušků. Videoklipy jsou dnes díky YouTube a dalšímu streamingu jeden ze základních pilířů prosperující kapely.

Poptat

Pořádání koncertů

Zajistíme a zorganizujeme koncert českého i zahraničního umělce na klíč od prostoru, předprodeje, ozvučení, osvětlení až po propagaci akce. Již několikátým rokem se staráme o Alfedus music stage na jednom z největších rockových festivalů u nás Masters of Rock. Pořádali jsme např. koncert Marillion (GB), Pain of Salvation (SWE), Neal Morse (USA), koncert k 60. nedožitým narozeninám Jiřího Schelingera nebo tour kapel zakázanÝovoce, Totální nasazení, Zoči Voči (SK), ATD a dalších.

Poptat

Merchandise

Jsme výrobcem a distributorem propagačních předmětů – trička, tílka, mikiny, čepice, potítka, placky, hrnečky, zapalovače, brýle, tašky, pásky, samolepky, podpisové karty a mnoho dalšího na co si jen vzpomenete. V rámci našeho e-shopu nabízíme dle domluvy prodej těchto věcí a také lze zajistit další distribuční kanály jako je např. Bontonland nebo Popron se sítí prodejen po celé ČR.

Poptat

Vydavatelství

Zajistíme lisování CD a DVD včetně zajištění grafického zpracování bookletu a potisku CD. Na základě osobního jednání vytvoříme nabídku přímo na míru zahrující smluvní ujednání, výrobu a následnou distribuci díla. V rámci distribuce se snažíme, aby každý titul měl co nejkvalitnější podporu jak v kamenných obchodech Popron a Bontonland včetně jejich e-shopů, tak i u internetových poskytovatelů hudby jako iTunes, Google Play, MusicJet a další. Všechny tituly taktéž nabízíme v našem e-shopu.

Poptat

Grafická činnost

Zajišťujeme kompletní grafické zpracování tiskovin – booklety, plakáty, vizuály, letáčky a následnou výrobu za bezkonkurenční ceny. Naše grafické studio taktéž navrhne, zpracuje a vytvoří internetové stránky na míru, online newslettery a zpracování loga, bannerů a dalších grafických motivů. Vyrábíme taktéž identifikační pásky pro vaše akce, samolepky všeho druhu, laminace, polepy vozidel, grafické návrhy merchandise a další.

Poptat

TISK A PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Naše agentura zajišťuje výrobu a předprodej vstupenek za bezkonkurenčních podmínek. Pro prodej využíváme hlavně našeho e-shopu, ale také dalších distribučních míst dle individuální domluvy a popřípadě i naší kanceláře v centru Prahy. Lze zajistit taktéž tisk vstupenek v libovolném množství na vaši akci. Elektronický předprodej zahrnuje revoluční prodej vstupenek Cool Ticket přes chytré telefony (Android, iPhone), které dnes vlastní více než polovina populace.

Poptat

DOPRAVA

V rámci našeho full servisu pro kapely zajišťujeme dopravu a přepravu vozidly pro 6 a více osob + objemný náklad. Doprava je určena nejen pro kapely, ale také k přepravě menších skupin lidí (filmové štáby, modelingové či personální agentury a další) v rámci ČR i mimo ní. V našem vozoveném parku najdete například Mercedes Spinter XL, VW LT nebo VW Transporter.

Více

PRONÁJEM ATELIÉRU

Nabízíme pronájem ateliéru o velikosti 4,3m x 6m. V ateliéru je k dispozici klíčovací plocha (tzv. green screen) a světelný park. Prostory lze využít jako fotografický ateliér, případně pro natáčení klipu s možností následného postprodukčního klíčování. Pro účely fotografování zajistíme profesionálního fotografa a taktéž lze zapůjčit vysoce kvalitní kamerovou techniku s nebo bez odborného personálu.

Poptat

STREET TEAM

Jseš mladý, ambiciózní a chtěl(a) by ses realizovat v budoucnu v muzice? Popřípadě zajímáš se o prostředí hudebního průmyslu? Rádi s tebou navážeme spolupráci! Jedná se o propagace akcí, rozdávání letáků, výlepy plakátů ve městěch, školách, festivalech, koncertech a online podpora pomocí sociálních sítí či internetu. Na oplátku nabízíme výhody jako volné vstupy na koncerty, soutěže a v případě dlouhodobé a spolehlivé spolupráce i další možnosti ohodnocení nebo rozvoje. V případě zájmu nám napiš na mail jméno a příjmení, adresu, datum narození, tel. spojení, odkaz na facebook profil a stručnou charakteristiku.

logo kontakt

Richard Harušťák

Jednatel společnosti
harustak@alfedus.com
Tel.: +420 602 298 744

Martin Raien

Vedoucí produkce a PR
produkce@alfedus.com 
Tel.: +420 606 052 666

Štěpán Urban

Merchandise, e-shop
stepanurban@rockandpop.cz 
Tel.: +420 725 778 802

Štěpán Soukup

Grafika, web
stepansoukup.cz
soukup@alfedus.com
Tel.: +420 725 317 051

Korespondenční adresa:

Alfedus spol. s r.o.
Ondříčkova 29
130 00, Praha 3

Fakturační adresa:

Alfedus spol. s r.o.
Pod Kavalírkou 42
150 00, Praha 5
IČ: 25685287
DIČ: CZ25685287